Yeni Sezon Tesettür Pardesü Modelleri 2016

  • 14 Nisan 2016
  • 808 kez görüntülendi.


Yeni Sezon Tesettür Pardesü Modelleri 2016

Hemen paylaş!

Tesettür giyimin en önemli parçalarından bir tanesi kuşkusuz pardesü. Pek çok kişiye göre pardesünün olmadığı bir tesettür tam anlamı ile tesettür sayılmamakta. Bu nedenle pardesünün tesettür giyimde yeri çok önemli. Hal böyle olunca da modacıların bu duruma el atmaları ve pardesüler de farklı modeller üretmeleri kaçınılmaz.

Özellikle son yıllarda bu sektörde artmakta olan mağaza sayısına bir iki yıldır eklenen online alışveriş siteleri ile hem rekabet arttı hemde bu rekabete bağlı olarak üretilen model çeşitliliği arttı. Tabi ki bu da en çok bayanların işine yaradı. Uzun düz feraceyi andıran modellerle başlayalım anlatmaya bu modeller siyah diğer pardesü türlerine göre daha ince kumaştan üretilmiş kolları bol ve kenarları genellikle işlemeli olan modellerdir.

Bunun dışında üst kısmı ve kolları nispeten daha dar olup etek kısmı bol ve pileli olan belden oturtmalı ve genellikle bir kemer ile süslenmiş modeller var ki özellikle gençlerin tercih etmiş olduğu bir modeldir bu. Renk olarak pek çok farklı rengi olmasına karşın genellikle pastel renkleri tercih edilmekte.

Bunun yanı sıra birde kot modeller var ki yine özellikle gençlerin tercih ettiği bir pardesü türü olmasına karşın boydan bol kesim olan modelleri orta yaş ve üstü tesettürlü bayanlar tarafından da oldukça kullanılan modellerden. Kışlık olarak hazırlanan özel kreasyonlar ve yazlık genellikle şile bezi tarzı kumaştan yapılan modellerde tesettürlü bayanlar için alternatif olarak sunulmakta.

Özellikle tesettüre yeni girenler daha bele yatkın modelleri seçerken uzun zamandır tesettürlü olan bayanların tercihi daha bol daha dökümlü pardesülerden yana oluyor.

Yeni Sezon Tesettür Pardesü Modelleri 2016 İçin Aşağıda ki Resme Tıklayınız…

Foto Galeri İçin Tıklayınız

Hemen paylaş!


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Yorumsuz Kalma - Sende Yorum Yaz
Yandex.Metrica