Yağlı Saçlar İçin En İyi 8 Şampuan

  • 30 Temmuz 2016
  • 769 kez görüntülendi.


Yağlı Saçlar İçin En İyi 8 Şampuan

Hemen paylaş!

Saç üzerindeki yağlanma en çok hormonların fazlasıyla çalışmaya başladığı adet günlerinde, endokrinolojik problemlerde ya da ergenlik döneminde kendini göstermektedir. Saçlardaki yağlanma sorunları için farklı arındırma yöntemleri bulunmaktadır ancak bu yöntemlerin içerisinde şüphesiz ki en ideali yağlı saçlar için önerilen şampuanlardan kullanmaktır.

Otacı Bitkisel Isırgan Otlu Dengeleyici Şampuan

Saçlardaki aşırı yağlanmanın önüne geçen ve saçın yağ oranını dengeleyen özelliği ile Otacı Bitkisel Isırgan Otlu Dengeleyici Şampuan piyasada bulunabilecek olan en uygun yağlı saç şampuanlarından birisi olmaktadır.

Down Under Natural’s Nude Arındırıcı Şampuan

%98 gibi yüksek bir oranda bitkisel ürünlerden elde edilen Down Under Natural’s Nude Arındırıcı Şampuan sayesinde başa bela olan yağlı saç probleminden kolaylıkla kurtulabilmek mümkündür.

Tresan Isırgan Otlu Şampuanı

Tresan Isırgan Otlu Şampuanı içerisinde yer alan ısırgan otu ekstresi saçı derinlemesine temizleyerek saç derisinde biriken yağlanma problemini gidermektedir. Böylece yağlanma ortadan kalkmakta ve saçlar ekstra hacim kazanmaktadır.

yagli-saclar-icin-ne-yapmali1

Loreal Pure Resource Şampuan

Günlük olarak kullanılabilen yağlı saçlara özel şampuan türlerinden birisi de Loreal Pure Resource’dir. İçeriğindeki E vitamini hem saçı hem de saç derisini korumaktadır.

Yves Rocher Yağlı Saçlar İçin Arındırıcı Şampuan

Bitkisel özlü Yves Rocher yağlı saç şampuanı ile saçın ihtiyaç duyduğu nem geri kazandırılmakta ve saçlardaki yağlanma problemleri çözülebilmektedir.

Bioxin Quantum Yağlı Saçlar İçin Şampuan

Bioxin’in profesyonelliği ile üretilen bu ürün de aynı şekilde yağlı saçlarda kesin çözümler elde etmektedir.

Zigavus Ekstra Sarımsak Özlü Şampuan

Sarımsak özleri ile saçı derinlemesine temizleyen Zigavus Ekstra Sarımsak Özlü Şampuan ile hep hayal edilen yağsız saçlara sahip olunabilmektedir.

Klorane Isırgan Özlü Şampuan

Yağ bezlerinin aktivitesini düzenleyen ısırgan özlü Klorane şampuan ile yağlı saç problemi kısa sürede giderilebilmektedir.

Hemen paylaş!


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Yorumsuz Kalma - Sende Yorum Yaz
Yandex.Metrica