VICHY SAÇ SERUMU

  • 13 Ekim 2016
  • 400 kez görüntülendi.


VICHY SAÇ SERUMU

Hemen paylaş!

Vichy Saç Serumu kadın ve erkeklere özel olarak geliştirdiği saç bakım ürünleri ile saç dökülmesini önlerken, içeriğinde bulunan uyarıcı maddeler sayesinde saç kökünün beslenerek büyümesine yardımcı olur. Vichy Saç Serumu ürünlerinin içeriğinde bulunan Aminexil maddesinin saç dökülmesine karşı mücadele edici etkisi vardır. Bu özelliği sebebi ile saç derisini güçlendirdiği gözlenmektedir.

Vichy Saç Serumu, saç ve saç derisinin kalitesini arttırarak saçların güçlenmesini ve kalınlaşmasını sağlar. Erken dönemde görülen saç dökülmelerini büyük ölçüde engellediği gözlemlenmiştir. İçeriğindeki vitamin ve bileşenler ile saçların daha sağlıklı ve daha canlı bir şekilde oluşmasını sağlar. Saçlarınızın uzun süreli genç bir görünüme sahip olmasına olanak sağlar.

Günümüzde saç dökülme problemini sadece erkekler değil, kadınlar da aynı sorunu yaşamaktadırlar. Vichy Saç Serumu, kadın ve erkeklere özel serileri ile saç dökülmesini engelleyerek yeni saç oluşmasına yardımcı olmaktadır. Serumun içeriğinde bulunan vitaminler sayesinde saç yapısının canlanmasını sağlayarak yeni saç oluşmasını sağlar. Saçların daha gür ve daha sık olmasını sağlamaktadır.

Vichy Saç Serumu, saç dökülmesini gözle görülür şekilde azaltmaya yardımcı olmaktadır. Etkisi kanıtlanmıştır. Ferah kokusuyla birlikte saçta herhangi bir yağlanma hissi bırakmaz.

Vichy Saç Serumu ürününü düzenli kullanılmasıyla etkisi daha etkili bir şekilde görülmekte ve daha uzun vadeli olmaktadır. Vichy Saç Serumu, saç ve saç derisinin kalitesini arttırarak saçın kalınlaşmasına olanak sağlar.

http://www.dermoeczanem.com/vichy-dercos-neogenic

Hemen paylaş!


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Yorumsuz Kalma - Sende Yorum Yaz
Yandex.Metrica