Tesettürlü Gelinlik Modelleri 2016

  • 12 Nisan 2016
  • 843 kez görüntülendi.


Tesettürlü Gelinlik Modelleri 2016

Hemen paylaş!

Bütün genç kızların, ta ki çocukluklarından beri tüm hayatları boyunca tek bir hayali vardır. Sadece bir gece için bembeyaz gelinliği içinde peri kızı olmak. Genç kızların bu en büyük rüyasını gerçekleştirmek üzere tasarlanmış olan yüz binlerce gelinlik modeli mevcut. Bu gelinlik modelleri arasında tesettürlü genç kızlar da düşünülerek hazırlanmış olan birbirinden çeşitli ve mükemmel tesettürlü gelinlik modelleri de yer almakta. 2016 sezon tesettür gelinlik modelleri tüm genç kızların başını döndürecek kadar güzel ve mükemmeller.

Bu gelinlik modellerinin büyük bir çoğunluğu tam da genç kızların hayallarini süsleyen ve kocaman kabarıklara sahip eteklerden meydana gelen prenses modellerden oluşuyor. Arzunuza göre tek ya da iki parçadan meydana gelen prenses gelinlikler eteklerinde yer alan mükemmel taşlara sahip detaylarla da son derece ilgi çekiyor. Dileyen tesesettürlü kızlarımız için sadece kabarık modellere sahip etekler de mevcut olup onlar da en az taşlı modeller kadar göz alıcı bir görünen sahip. Tesettürlü gelinliklerin en ilgi çeken yanlarından bir tanesi de tabiki ki eşarp ve eşarp süsleme detaylarıdır.

Son dönem tesettürlü gelinlik modellerin birbirinden güzel duvakları son derece iddialı bir görünüme sahip. Farklı kumaş ve desenleri ile kendini gösteren bu duvakların en göz alıcıları, güpürlü tüller, dantel detayları, taşlı duvaklar, göz kamaştırıcı yan süslemeler ve inci bezeli tasarımlar ve benzer daha pek çok tasarımlardan meydana geliyor.

Dikimi ve tasarım yönünde son derece zor olan tesettürlü gelinlik modelleri, en yeni etek ve duvak tasarımları ile evlenecek olan tüm genç kızların beklentilerine cevap vererek seçeneklerini olabildiğince çoğaltmıştır.

Tesettürlü gelinlik modelleri arasında bu dönem büyük bir ilgi gören apoletli ya da işlemeli omuzlar, tam dantel gelinlikler , balon kesim omuzlar ve yumuşak.olan satenler arasında en çok beğendiğinizi tercih edebilir ve hayatınız boyunca bir kez yaşayacağınız benzersiz geceyi harika kılabilirsiniz. Eşinizin kollarında tıpkı bir ay gibi parlamanız için tasarlanmış olan şifon ve tüllere de bir göz gezdirmenizi öneriyoruz. Bu sezon son derece iddialı ve aynı zamanda göz dolduran şifon ve tüller bütün arzularınıza yanıt veriyor.

Foto Galeriye Gitmek İçin Aşağıdaki Resime Tıklayınız…

Foto Galeriye Gitmek İçin Tıklayınız...

Hemen paylaş!


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Yorumsuz Kalma - Sende Yorum Yaz
Yandex.Metrica