Tesettürlü Bayan Kaban Modelleri

  • 08 Nisan 2016
  • 756 kez görüntülendi.


Tesettürlü Bayan Kaban Modelleri

Hemen paylaş!

Bayanlar için her mevsimin moda anlamında ayrı bir karşılığı vardır. Kimi bayanlar yaz aylarında daha şık ve zarif giyinebildiklerini iddia ederken kimileri ise kış aylarının bu anlamda her zaman daha avantajlı olduğunu düşünürler. Ancak yine de mevsim ne olursa olsun tarzını bilen, vücut tipini tanıyan bayanlar ne giymeleri gerektiği konusunda asla yanılmazlar.

Özellikle tesettürlü bayanlar için hem moda hem de inanç anlamında daha da hassas bir konu olan giyinme tarzı, kış aylarında da önemli bir gündem maddesidir. Tesettürlü bayanlar, giyim tercihlerine göre koş aylarında birbirinden şık kıyafet ve kaban modelleriyle hem istedikleri zarif görünüme kavuşabilirler hem de inançları doğrultusunda bir giyim tarzı elde edebilirler.

Bu yılın tesettür bayan kaban modelleri arasında özellikle bol ve dökümlü tasarımların ön plana çıktığı görülüyor. Daha çok kaşe kabanlardan yana tercih yapan bayanlar için birbirinden şık aksesuarlarla süslenmiş, kol kısmından itibaren bollaşmaya başlayan eşsiz kaban tasarımları, oldukça rahat bir kullanım sağlıyor. Bele oturan klasik tesettür bayan kabanlarında ise geniş ve gösterişli yaka detayları göze çarpıyor.

Tesettürlü bayanlar için kaban modellerinde önemli bir kriter de uzunluk. Bazen pantolon ya da etek üzerine kısa tesettür kabanlar tercih edilirken, bazen de bileklere kadar inen uzun kabanlar tercih edilebiliyor. Her iki durumda da öncelikle kabanın ne tarz bir kumaş kullanılarak tasarlandığı; ardından rengi ve uzunluğu seçmeyi kolaylaştırıyor.

Arkası uzun, önü kısa tesettür kabanlara olan ilgi de bu yıl hiç azımsanacak gibi değil. Yine birbirinden şık pantolonlarla ya da harika kalem eteklerle beraber giyilebilen bu tarz tesettür kabanlar hemen hemen her vücut tipine hitap edebiliyor. Renk olarak ise kırmızının yeri her zaman tesettür kabanlar için ayrı. Ancak klasik sevenler yönelik siyah, gri ve kahverengi tesettür kaban modelleri de her yıl tasarlanmaya devam ediyor. Özellikle kısa tesettür montlarda kahverengi ve siyah karışımları hemen hemen her kış ön plana çıkıyor.

Foto Galeriye Gitmek İçin Aşağıdaki Resime Tıklayınız…

Foto Galeriye Gitmek İçin Tıklayınız...

Hemen paylaş!


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Yorumsuz Kalma - Sende Yorum Yaz
Yandex.Metrica