Saçlarınızı Farklı Gösterecek Saç Örgü Modelleri

  • 14 Nisan 2016
  • 1.130 kez görüntülendi.


Saçlarınızı Farklı Gösterecek Saç Örgü Modelleri

Hemen paylaş!

Merhaba saç modelleri takipçilerimiz. Bugün sizler için saçlarınızı farklı gösterecek saç örgü modelleri hakkında bir kaç bilgi vermek ve beğendiğimiz saç örgü modellerini sizlere göstermek istiyoruz.Okula ilk başladığımız zamanlar annelerimizin bizlere yapmış olduğu saç örgüleri bizler için en sevimsiz ve hoşnut olmadığımız bir an olarak hatırlanır. Hatta okullarımız şart koşardı ve annelerimiz iki yandan örer ve bizleri o şekilde okula gönderirlerdi.

Bizlerinde tek hayali ve amacı okulda saçlarımızın açık bir şekilde gezmek istememizdi. Saçlarımız açık şekilde dolaşmak o mutluluğu hissetmek ne yazık ki imkansızdı. Ama şimdi ise saçlarımızı örerek çok farklı modeller ortaya çıkarıyor ve daha mutlu olabiliyoruz.

Çocukken tabi bizler nereden bilelim tek bildiğimiz saç örgü modelleri iki yandan örülen örgü modeliydi. Şimdi ise çok fazla çeşidi bulunmaktadır.Günlük olarak çok fazla saç örgüleri çıkmakta ve hatta saç örgü modasını bile takip etmekteyiz.

Farklı örgü stilleri bir araya getirerek bir çok ünlü farklı saç modelleri çıkartabilmektedir. Mesela Rihanna veya Jessica Alba gibi yan kısımdan örgüler örerek farklı bir hava katabilirsiniz.Yada başınızın üzerinde yapacağınız bir örgü ile saçınızı bir taç olarak kullanabilirsiniz. Şimdi sizler için beğendiğimiz saç örgü modellerini gösterelim ve sizlerde resimlerden seçtiğiniz örgü modellerini kendinize uygulayabilirsiniz.

Saçlarınızı Farklı Gösterecek Saç Örgü Modelleri İçin Aşağıda ki Resme Tıklayınız…

Foto Galeri İçin Tıklayınız

Hemen paylaş!


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Yorumsuz Kalma - Sende Yorum Yaz
Yandex.Metrica