Örgü Modelli Gelin Saçları

  • 01 Ağustos 2016
  • 757 kez görüntülendi.


Örgü Modelli Gelin Saçları

Hemen paylaş!

 

Kadınların en büyük hayallerinden birisi olan evlilik günlerinde yapacakları saçlar, düğün ayrıntıları içerisinde önemli bir yere sahip olmaktadır. Birbirinden şık gelin saçları içerisinde uygulanabilecek olan örgü modelli gelin saçları ise özellikle son yıllarda popüler olan saç şekilleri arasında yer almaktadır.

Balıksırtı Gelin Saçı Modeli

Dikkat çekici gelin saçı modellerinden birisi olan balıksırtı örgü modelini aksesuarsız olarak kullanmak daha uygun olmaktadır. En çok da straplez ya da sırt bölümü geniş ve açık olan gelinlikler ile ideal kombinler yaratan balıksırtı modelli gelin saçı duvaksız olarak da tercih edilebilmektedir.

image14145139141414513914T6

Yarım Toplanmış Örgülü Gelin Saçı Modeli

Deniz kenarında yapılacak olan düğünlerde ya da kırsal kesim düğünlerinde en şık seçeneklerden birisi olan yarım toplanmış örgülü gelin saçı modelini, yakası geniş ya da sırtı açık olan gelinlikler ile kombine etmek mümkün olmaktadır. Bu saç modelinde saçın tepesine çiçekli bir bant takmak da hoş bir görüntü yaratmaktadır.

Dağınık Örgü Gelin Saçı Modeli

Balık modelli ve sırt kısmı açık olan gelinlikler ile birlikte çok havalı duran kalın örgülere sahip bu saç modelini otel düğünlerinde ya da kır düğünlerinde tercih etmek mümkündür. Dağınık örgü gelin saçında çiçek ya da saç bandı oldukça şık durmaktadır.

Çeşitli Örgülü Gelin Saçı Modeli

Çeşitli boylardaki örgülerin bir araya getirilerek oluşturulduğu bu saç modelinde örgüler ile yapılan doğal taçlar bir harika durmaktadır. Kır ya da otel düğünleri için ideal olan bu saç modelini yaz düğünlerinde çiçekler ve kış düğünlerinde ışıltılı toka modelleri ile süslemek kusursuz bir gelinliğin tamamlayıcısı olmaktadır.

Yandan Örgü Gelin Saçı Modeli

Yandan örgü örerek topuz yapılan bu gelin saçı modeli özellikle ince yüz hattına sahip olan gelin adaylarında şık durmaktadır. Yandan örgülü gelin saçında duvağı topuzun altından tutturmak asil bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Hemen paylaş!


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Yorumsuz Kalma - Sende Yorum Yaz
Yandex.Metrica