Oleg Cassini 2016 Yeni Sezon Gelinlik Modelleri

  • 14 Nisan 2016
  • 632 kez görüntülendi.


Oleg Cassini 2016 Yeni Sezon Gelinlik Modelleri

Hemen paylaş!

Merhaba saç modelleri takipçilerimiz.Bugün sizler için oleg cassini 2016 yeni sezon gelinlik modelleri hakkında bazı bilgiler aktarmak istiyoruz. Bahar artık geldi ve düğün sezonu da açılmaya başladı diyebiliriz. Oleg Cassini de bahar ayına çok yakışacak yeni yeni gelinlik modellerini göstermeye başladı.

Oleg Cassini bu sezon zengin ve hacimli modeller ile ön plana çıkmaktadır. Gelinlikler her zaman ki gibi Oleg Cassini’ye has ve sofistik detaylarla süslenmiş durumda.Gelinlik koleksiyonunda daha çok üç boyutlu çiçek motifleri,illüzyon efektleri ve kat kat tüller şeklinde modellere yer vermekte.

Ayrıca İspanyol akımı derin yaka ve sırt dekolteli ve dantelli modellerde çok fazla ön plana çıkabilmektedir. Danteller ve bezemeler kadar diğer bir ispanyol akımı olan tül ve tül organze kumaşlarda kendini ortaya koymaktadır.Farklı kumaşlar ve bu kumaşlardan süslü balık modeller,kat kat tüller ve dar kesimler ile ışıldayan tasarımlar bir araya gelmiş durumdadır.

Bu yıl ilk kez bu kadar öne çıkan tüy detayları kimi zaman etekte kimi zamanda bel kısmında kendini bu kadar çok hissettirmektedir.Geçtiğimiz yıl ipuçları vermeye başlayan bu modelleri bu daha da dikkat çekici haliyle karşımıza çıkmaktadır.

Oleg Cassini’nin 2016 yeni sezon gelinlikleri için aşağıda ki resme tıklayınız.

Foto Galeriye Gitmek İçin Tıklayınız

Hemen paylaş!


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Yorumsuz Kalma - Sende Yorum Yaz
Yandex.Metrica