Kahküllü ve Dalgalı Saçlarda Brezilya Fönü

  • 18 Kasım 2016
  • 416 kez görüntülendi.


Kahküllü ve Dalgalı Saçlarda Brezilya Fönü

Hemen paylaş!

Kalın telli saçların fönü çok iyi şekilde tuttuğunu ve sprey bile kullanmadan uzun süre ısıyı saça hapsettiğini söylemek yanlış olmaz. Bu tür saç modellerinin başında ise brezilya fönü dediğimiz model tercih edilmelidir. Bahsettiğimiz fön, ince telli saçlarda fazla dayanıklı olamaz, fakat kalın saç telleri olan bayanlar gün boyunca kullanabilir. Brezilya fönünü, evde saçınızı bigudi ile sararak bekleterek de yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için brezilya fönü rehberini inceleyebilirsiniz. Kalın telli ve katlı saçlar için en ideal model dalgalı föndür.

Yine saçların kalın telli ise bunları açık kullanmanız için kahkül ve kısa kesimler seçin. Saç telleri kalın olan bir bayanın saçlarındaki makas darbeleri açık şekilde görülür. Bu konuda bilmeniz gereken diğer bir husus, katlı ve kısa saç modellerinin siz de çok orijinal bir hava yaratacağıdır. Kahkül ve perçem gibi ayrıntılar yüzünüzün şekline göre uygulanacak modellerdir. Kahkül saç modelleri yüzle tamamen bütünleşen modellerdir.. Eğer saç telleriniz kalınsa bu modeli denemenizi tavsiye ederiz.

Tüm bu anlattıklarımızdan çok daha fazlasını, kahkül ve dalgalı saçlarda fön uygulamasını ve brezilya fönü hakkındaki daha fazla ayrıntıyı, bu sektörde kendini kanıtlamış olan uplifers sitesinde bulabilirsiniz.

Hemen paylaş!


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Yorumsuz Kalma - Sende Yorum Yaz
Yandex.Metrica