Doğada Masaj Ve Güzellik Sırları

  • 13 Kasım 2016
  • 279 kez görüntülendi.


Doğada Masaj Ve Güzellik Sırları

Hemen paylaş!

Güzellik herkese göre göreceli bir kavramdır. Güzellik, estetik bir beğeni duygusu olarak adlandırılabilir. Erkeklerin gözünden güzellik hep gizemli bir soru olarak kalmıştır. Güzelliğim için ne yapmalıyım? Arayış içerisinde olanlara önerilebilecek güzellik sırrı, Osmanlı kadınlarından gelen doğal bitkiler kullanma yöntemleridir. Kimyasal içerikli kozmetik ürünlerinden mümkün oldukça uzak durulmalıdır.

Eskiden kadınlar güzelliklerini kimyasal bulunmayan yağlar ve katkısız sabunlarla sağladıklarına inanırlardı. Bu kesinlikle doğrudur. Kullandıkları parfümleri bile doğal çiçeklerden elde ederlerdi. Hamam da keselenerek günümüz de peeling olarak adlandırılan ölü derilerden kurtulma yöntemini kullanır ve ciltlerini hep canlı tutarlardı. Katkı bulunmayan yağlar ile yapılan masajlar, tüm stres ve yorgun halinizden sizleri uzaklaştırır ve rahatlığa kavuşturur. Masaj anında yarını düşünmemelisiniz. Masaj, sinir ve kas sistemlerinizi çalıştırarak rahatlamanızı sağlar. Masaj sırasında kullanılan tüm yağların etkileri farklılık göstermektedir. Masajı, eğitimli kişilerin yapması gerekmektedir. Profesyonel eller ile yapılan masajın etkisi daha farklı olacaktır. Güzellik ve estetik ayrılmaz bir ikilidir. Bu ikili masaj ile üçlendiğinde; ruhunuz ve bedeniniz tamamen tüm problemlerinden arınmış olacaktır.

Güzellikte doğallığın işe yaradığı kadar, masaj sırasında da etkileri görülmüştür. Masaj esnasında kullanılan yağlar da herhangi bir kimyasal olmaması masajın etkisini artırmaktadır. Güvenebileceğiniz masaj uzmanları tarafından yapılacak masajınız da istediğiniz etkiye sahip yağ kullanımı hakkına sahipsinizdir. İç ve dış güzellikleriniz de doğallıktan yana olun ve kendinizi profesyonel ellere bırakın.

Hemen paylaş!


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Yorumsuz Kalma - Sende Yorum Yaz
Yandex.Metrica