Cildinizi Yaza Hazırlayın

  • 10 Haziran 2016
  • 413 kez görüntülendi.


Cildinizi Yaza Hazırlayın

Hemen paylaş!

Kış bitti, yaz geldi. Peki kışın kuruyan, soğuğa maruz kalan, nemini kaybeden cildinizi yaza hazırlamak ister misiniz? Herbalife Skin Canlandırıcı Bitki Özlü Tonik cildinizin nemlenmesine ve canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olacak. Aloe Vera içerikli meyve kokulu ve alkol içermeye tonik, kuruma hissi olmadan cildinizi tazelenmiş ve temizlenmiş hissetmenizi sağlayacak

Cildin nemlenmesine ve canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olan Herbalife Canlandırıcı Bitki Özlü Tonik, cildinizi nazikçe temizleyerek yaz döneminde yeniden tazelenmiş ve temizlenmiş hissetmenize yardımcı olacak.

Özel olarak formüle edilmiş içerik

Aloe Vera içerikli, meyve kokulu, alkol içermeyen Canlandırıcı Bitki Özlü Tonik sadece cildinizi nemlendirmekle kalmıyor aynı zamanda cildinizi nazikçe temizlemenize yardımcı oluyor. Özel olarak formüle edilmiş içeriğinde Aloe Vera ile birlikte B3, C ve E vitaminleri ile potasyum mineralleri bulunuyor.

Bütün cilt tiplerine uygun

Bütün cilt türlerinde istenilen etkiyi gösteren Canlandırıcı Bitki Özlü Tonik, kuruma hissi olmadan cildinizi tazelenmiş ve temizlenmiş hissetmenize yardımcı olur.

Hemen paylaş!


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Yorumsuz Kalma - Sende Yorum Yaz
Yandex.Metrica