Bu Sezonun Modası Son Saç Modelleri

  • 19 Ekim 2016
  • 507 kez görüntülendi.


Bu Sezonun Modası Son Saç Modelleri

Hemen paylaş!

Saç kadınlar için her zaman oldukça önemli bir konu olmuştur. Yeni modeller ve yeni kesimler kadınların her zaman takip ettiği ve kararlarını verdikleri anda uygulamaktan çekinmedikleri bir konudur. Saç modelleri içerisinde uzun saçlar ve kısa saçlar için birçok model bulunmaktadır.
En Güzel Uzun Saç ModelleriBu modeller içerisinde en çok uzun saçlar için alternatiflerin bulunduğunu söylemek yanlış olmaz. Son saç modelleri içerisinde asimetrik kesimler de oldukça ön plana çıkmaktadır. Farklı saç trendleri içerisinde bulunan bu asimetrik kesimler hem görüntüsü hem de kullanılması bakımından oldukça fazla tercih ediliyor. Görüntüsü çok modern olduğu için genelde şirket çalışanı bayanların tercih ettiğini söylemek mümkündür. Son yıllarda saç konusunda cesur kesimler her zaman öne çıkıyor.Özellikle genç kızlar farklı ve cesur kesimleri denemek konusunda hiç tereddüt etmiyorlar.

Uzun Saçlarda Klasik Modellerin Şıklığı

Uzun saçlar hiç bir dönem modasını kaybettirmiyor. Uzun saç tutkunu hanımlar için oldukça fazla saç modeli mevcut. Farklı uzun saç kesimlerinin yanında günlük olarak sizlerin de uygulayabileceği modeller bulunmaktadır. Örgüler son yıllarda tekrardan moda olmaya başladı. Ancak bu örgüler eskinin pelik örgüleri değil son derece çok ve iddialı örgüler. Gerek topuz saçlarla kullanılabilecek olan gerekse sade olarak kullanılabilecek olan örgüler çok tarz bir görünüm sunuyor.

Örgülerle birbirinden farklı modeller yapabilirsiniz. Yanlardan balıksırtı örüp arka kısımda topuz yapabilirsiniz. Saçlarınıza saç bandanaları ile de farklı modeller vermeniz çok kolay. Son günlerde trend haline gelen saç bandanaları ile çok modern ve çok saç şekilleri oluşturmak mümkün. Hatta bir kaç saç modelini birleştirerek karma modeller dahi yapmanız mümkündür. Tamamen sizlerin saç konusundaki yaratıcılığına kalmış.

Uzun Sarı Saç Modelleri

Farklı Kesimlerin Trend Olacağı Bir Sezon

Son saç modelleri içerisinde farklılık oldukça yüksektir. Asimetrik kesimler ile birlikte küt saçlar da son yıllarda oldukça fazla tercih ediliyor. Küt saçların hem dalgalı hem de düz olarak kullanılabilmesi ile birlikte birçok bayan kullanım rahatlığından dolayı bu saçlara yöneldiler. Özellikle de çalışan bayanlar için kısa saç modelleri çok fazla tutuluyor. Genç kızlar arasında en çok tercih edilen saç modeli de yan tarafların kazıtılmasıdır. Bu saç o kadar çok bayan tarafından kullanıldı ki artık normal kesimleri pek göremez olduk. Bu kısa saç modelleri ile ilgili öneriye ihtiyacınız varsa buradaki modelleri inceleyebilirsiniz.

Gerçekten de cesaret isteyen bir modeldi ve bunu birçok hanım cesurca taşıdı. Bir saç modelini kestirmeden önce mutlaka yüz tipinize uyup uymadığına dikkat etmelisiniz. Bazı modeller yuvarlak yüze yakışırken bazı modeller uzun yüz tipine daha çok yakışıyor. Küt saçlar insanı çok fazla uğraştırmadığı için çok fazla tercih edildiği gibi son günlerde de çok moda bir saç oldu. Cesur kesimlerden biri de Pixie saç modeli. Bu model hem modasını kaybettirmiyor hem de iddialı duruşu ile bayanlara çok farklı bir hava kazandırıyor.

Daha fazla saç modeli ve öneri için www.sonsacmodelleri.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hemen paylaş!


Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Yorumsuz Kalma - Sende Yorum Yaz
Yandex.Metrica